bentonit
kalsiyum bentonit

KONU İLE İLGİLİ FAYDALANABİLECEĞİNİZ BAZI KAYNAKLAR

Prensiplerimiz gereği bu sitede, ticari amaçlı yerli yada yabancı kaynaklar yerine sadece bilgi amaçlı kaynaklara yer vermeye çalışıyoruz. Bu sitedeki tek amacımız daha önce de belirttiğimiz gibi sizleri Kalsiyum Bentonit ve Montmorillonit konusunda elimizden geldiğince bilgilendirebilmek ve bu mucizenin dünyada olduğu gibi Türk Toplumunda da hakettiği değeri görmesini sağlamaktır.
Bu bağlamda aşağıda konu ile ilgili faydanalanabileceğiniz kaynaklardan bazılarını sunduk. Her ne kadar sitemizde bu bilgileri derleyerek, tercüme ederek bir kısmını sizlere Türkçe olarak sunduysak ta, aşağıda belirtilen kaynaklara da göz atabilir, İngilizce biliyorsanız yada bilen birileri yanınızda ise verilen linklere tıklayarak, kaynakların kendisine ulaşabilir ve bunlardan faydalanabilirsiniz.
Elbette bundan sonrasını keşfetmek, temin etmek veya kullanmak tamamen sizin iradenize kalmıştır. Site ile ilgili görüş ve önerileriniz için

doğal natural bentonit Natural News Sitesinden Kalsiyum Bentonit Hakkında Yayınlanmış İngilizce Makaleler

 

Naturalnews.com: Tamamen doğal, İnsanların katkılarıyla Gerçek Haberler sloganıyla Başta Amerika olmak üzere tüm dünyada alternatif tıp, doğal ve işleme tabi tutulmamış maddeler ve ürünler konusunda en popüler bağımsız sitelerden biridir. Sitede kalsiyum bentonitin kullanım ve faydaları hakkında sayısız makale ve yazılara ulaşabilirsiniz.

living clay bentonit e montmorillonite Living Clay: Nature's Own Miracle Cure Calcium Bentonite Clay

( Yaşayan Kil: Doğanın Kendi Mucizevi Tedavisi Kalsiyum Bentonit Kili )

Kalsiyum Bentonit konusunda kendini uzmanlaştırmış, 20 yıla yakın süredir Kalsiyum Bentoniti neredeyse yaşamının her anında kullanan ve hayatını bu maddenin tüm insanlara tanıtmaya adayan kullanan Perry A. ‘nın kaleme aldığı bir kitap.

the clay bentonite doğal şifa The Clay Cure : Natural Healing from the Earth

( Kil Tedavisi: Yeryüzünden Doğal Şifa)

Kitabını yazdığı süre öncesinde 7 senedir Sağlıklı kalabilmek Kil yemekte olan ve kendini Kilin Tedavi edici özelliklerini insanlara anlatmaya adayan doğal ürün uzmanı Ran Knishinsky tarafından kaleme alınmış bir kitap.

bentonit kili iyileştirici gücü bentonit iyileştirici etkisi The Healing Power of Clay

(Kilin İyileştirici Gücü)

The Healing Clay

(Tedavi Edici Kil)

Doğal Yaşam, Alternatif Tıp, Diyet ve Filozoji konularında çeşitli kitapları bulunan Michel Abehsera tarafından kaleme alınmış çeşitli killerin kullanımı ve faydaları ile ilgili 2 kitap.

bentonit alternatif tıp Our Earth Our Cure

(Yeryüzümüz ve Tedavimiz)

Özellikle Avrupa’da , Doğal Yaşam, Alternatif Tıp gibi alanlarda çeşitli çalışmaları olan ve katkılarından dolayı büyük saygı gören Raymond Dextreit tarafından kaleme alınmış bir kitap.

kalsiyum bentonit iyileştirici etkileri www.aboutclay.com

Kalsiyum Bentonitin sağlık alanında kullanımları, iyileştirici ve tedavi edici özellikleri, faydaları konularında sayısız İngilizce makale, deneyim, video, söyleşi, kaynak ve referanslara ulaşabileceğiniz ticari olmayan oldukça ilgi gören bir site.

 

bentonit ayak banyosu www.earthslivingclay.com

Kısmen ticari doğrultuda hazırlanmış olsa da , bilgi ve içerik olarak faydalanabileceğiniz bünyesinde Kalsiyum Bentonitin kullanım alanları, faydaları açısından çeşitli ve kaynakları barındıran bir diğer site.

 

 

bentonit üzerine yapılan çalışmalar www.eytonsearth.org

Konu ile ilgili bazı ilginç yazı ve çalışmalara yer veren kısmen ticari diğer bir site.

 

 

Site ile ilgili görüş ve önerileriniz için